Новинка
Безплатна доставка SM SX 3 mm на 10 M 9 / 125um оптичен кабел SC / UPC-SC/UPC оптичен пач кабел

Безплатна доставка SM SX 3 mm на 10 M 9 / 125um оптичен кабел SC / UPC-SC/UPC оптичен пач кабел

Наличност на продукта: Налично за поръчка
BGN 16.00


Безплатна доставка SM SX 3 mm на 10 M 9 / 125um оптичен кабел SC / UPC-SC/UPC оптичен пач кабел
Описание
Кабел от оптични влакна SC е на разположение и в соло режим и мультимодных версии, и е пълно с intermateable с продукти NTT-SC. И единичен режим и мультимодная кръпка влакна СК версии идват с ферруле зирконя керамика с пре-отполированным профил на КОМПЮТРИ и изпъкнала сферичен край. Тези видове на ръба на крайната наддава по-бързо полиране, и ниско обратно отражение и оптически загуба, докато осигуряване на максимална повторимость.
Прилагането на FTTH LANS, WANS, КАБЕЛНА телевизия, инсталиране на предпоставки за ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ мрежа за обработка на данни, индустриалното, механично и воинское на оборудване за изпитване и активно спиране на уреда
Характеристики на вставной тракшън контрол, ориентирани към ключ свързващ механизъм, който позволява високо повторяемому, малопотертому връзка симплексных, duplex и многоядрени аксесоари, използвани в стандартна и особената структура на Single mode UPC polish отговаря на спецификациите Telcordia GR-326-ОСНОВНАТА материал пластмаса мъничета отговаря заявка UL94 V-O и стандарт РО
Технически спецификации на продукта однорежимный мулти-режим PC UPC APC 62.5/125 50/125 50/125 вносимая загуба 10 G возвратная загуба ≥45d B ≥50 db ≥60d B ≥35d B дълголетие
500 сраствания работна температура от -40 до + 75 размери дупки накрайници от -40 до + 75 125.0+1/-0um, Концентричность : ≤1um 125um, Концентричность : 1≤3um 125.3+1/-0um, Концентричность : ≤1um 127um, Концентричность : 1≤3um 125.5+1/-0um, Концентричность : ≤1um 128um,Концентричность : 1≤3um 126.0+1/-0ум, Концентричность : ≤1УМ
SC/UPC-SC / UPC-SM-3.0 mm-10m оптичен пач кабел. Конектори : SC към SC жило : однорежимный плътност влакна : симплексная украса / размер : UPC полски дължина : 10 метра диаметър 3 мм качество : 1бр
ПЛАЩАНЕ
1. ние можем да разпознаем обезщетение чрез Набирателни, Западното връзка и T / T. най-Добрият начин-това е директна онлайн плащане, което можете да изберете сами. Ако искате да използвате други условия на плащане, моля, уведомете ни, по-рано, когато поръчвате.
2. пълното заплащане трябва да бъде направено в рамките на 7 дни след подаване на поръчката, в противен случай резервацията ще е невалиден или отменен система.

Повече информация

търговска марка:
ТРЕНСБЭТТЕР
Номер На Модела:
пач-кабел
Предмет на:
Гъвкав проводник, оптично влакно, SC/UPC
Дължина влакна:
10m
Диаметърът на влакното:
3мм
Цвят:
Жълт
режим:
Однорежимный, симплексный
Полска Торцевая Повърхност:
UPC
is_customized:
Yes

Най-добри оферти в категория

Дъска за обратно ключа POE, 8портов пълен gigabit сайтът на мрежата Ethernet reverse switch poe с 2 SFP портаPS : тази цена не включва цена SFP...

30 бр / лот SC / UPC оптичен горещ разтапят тип бърз конектор оптични комуникационни инструменти

ХарактеристикиТръба от неръждаема стомана и метална плитка под външната обвивка LSZHМикротръба от неръждаема стомана диаметър за защита наВисока якост на опън, натиск, ухапване от гризачБез да се засяга конструкциятаОсигурете мощност на предаване и избягвайте допълнително затихванеПредотвратите разрушаването на оптични влакна тежки околната средаПредотвратите разрушаването на оптични влакна от неправилна употребаПриложенияFTTH, LAN, оборудване, военна промишленостКАБЕЛНА телевизияИзмервателно оборудванеОптична комуникационна системаОптично активен компонент и обзавежданеИнформация за продуктаВлакна : Двухшпиндельный Однорежимный 9 / 125 Оптичен КабелКонектор : съединители LCLC в края наКабелна Обвивка : Блиндирана / ВоенноТактическаOfnr (щранг) номиналнаСтандартна обувка на всеки крайЦвят : SM BlueТранспорт : 1...

Безплатна доставка на 2 бр / лот 12 ядра LC UPC 2 м OM3 мм, 50 / 125um LC / UPC оптична косичкаПриложения : 1 оптична комуникационна система2 оптична мрежа за достъп3 оптикоoptic дата на връзка4 оптични CATV5 локална мрежа (LAN)6 ОборудванеТехнически параметри : 1 Минимален радиус на огъване : 3,8 см2 работна температура : 40 ~ 85 °C3 свързващи материали : керамични штекерный жилоЧестотна лента 4 мин...

KELUSHI Free Shipping Fiber Flange Fiber Square Type SC гол влакна адаптер за телекомуникационни мрежи1 Описание На Продукта:Голи влакна адаптер i е много ефективен носител за свързване на голи влакна на оптични оптични устройство, той обикновено се използва в инсталацията за тестване на връзки...

1 Описание наГъвкав проводник, оптично влакно и нарязани кабели могат да се комбинират с различни видове конектори като ST, FC, SC, LC или на МУ...

Нов модул радиоприемник SFP GLCLHSM Cisco Compatible 1000 BaseLX SFP 10km100% съвместим, изпитани в гарантирани добри условияВисоко качество със сертификат CE&FCC, подмяна на 1 година и гаранция от 3 години.Телекомуникационно качество на клас, на конкурентна цена, само 10%20% от първоначалната ценаСъстоянието На ПродуктаНие предлагаме висококачествен модул радиоприемник SFP (miniGBIC), който е 100% съвместим с оригиналните,може да бъде напълно доверен е вашият найтребовательному приложението LAN / WLAN, голосовому проект или разгръщане на мрежата, всички продукти имат гаранция 3 години и доживотна техническа поддръжка.Доставка ние изпращаме всички продукти по целия свят безплатно чрез economy доставка...

Scroll